HomeTarihçe

Geçmişte ve Gelecekte
HASANOĞLU

1993 yılında, Mustafa Hasanoğlu tarafından temelleri atılan HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU , ‘Kalite ve Güven’ prensibi ile çıktığı bu yolda;

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak, alt yapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme çalışmalarında bulunmaktadır. Profesyonel ekibi ve Şirketler Grubu ile sektördeki çeyrek asırlık bilgi ve birikimini, ülkemizin günden güne büyüyen ekonomik atılım gücüyle birleştirerek, birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Kurulduğu ilk yıllardan günümüze,  kamu alanında ve özel sektörde başarıyla sonlandırdığı projelerle gücüne güç katan HASANOĞLU, projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullanmış olduğu yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan biri olmayı başarmış ve toplamda 2 milyar TL yatırım ile 1.000.000 m² inşaat alanına ulaşmıştır.

Gayrimenkul ve İnşaat sektörünün hızla geliştiği 2000’li yılların başlarında, hız verdiği Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, ‘BANU EVLERİ’ markası ile sektörde markalaşmanın örnek firmalarından biri olarak binlerce aileyi; işlevsel, kaliteli ve modern yaşam alanlarıyla buluşturmuştur.

HASANOĞLU, Türkiye’ ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında MUSTAFA HASANOĞLU VAKFI ile birlikte çalışarak, geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü ile ülkesine ve milletine daha fazla fayda sağlamayı hedeflemiştir.

İnsan ve çevreye değer veren ilkeleri, güvenilir marka imajı ve kalite odaklı vizyonu ile çeyrek asrı geride bırakan HASANOĞLU, geçmişten gelen değerlere sahip çıkarak geleceği inşa etmeye devam etmektedir.

HASANOĞLU olarak;

Koyduğumuz her tuğlada, bitirdiğimiz her katta, sonlandırdığımız her projede; İlk günkü ‘Heyecan ve Disiplin’ ile çalışmaya devam ediyoruz..

Genel Merkez

Sizleri Genel Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Adres
Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. BANU EVLERİ Sitesi, HASANOĞLU Genel Merkez Binası No: 39 BF/1 Başakşehir / İSTANBUL
Tel
(212) 669 84 90 – 91
E-Mail
info@hasanoglugrup.com.tr