HaberlerHASANOĞLU, Gyoder Önderliğinde Yürütülen...

HASANOĞLU, GYODER önderliğinde gerçekleşen konut seferberliğinde yerini alıyor.
images4

HASANOĞLU, GYODER ÖNDERLİĞİNDE YÜRÜTÜLEN KONUT SEFERBERLİĞİ KAMPANYASINA DESTEK VERİYOR.

HASANOĞLU, GYODER önderliğinde gerçekleşen konut seferberliğinde yerini alıyor. ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ söylemiyle yola çıktığımız bu noktada HASANOĞLU; BANU EVLERİ Ispartakule 2’de 220 Konut ve BANU EVLERİ Ispartakule 3’de 74 Konut ile kampanyaya destek veriyor. HASANOĞLU her iki Projesinde; 01 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak konut seferberliği kampanyasına %20 Peşin 240 ay 0,85 vade farkı veya %40 Peşin 240 ay 0,75 vade farkı ile destek vermektedir.

GYODER önderliğinde yürütülen ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasına biri teslim aşamasında, iki farklı projesiyle; toplamda 294 konut ile destek veren HASANOĞLU, ülke ekonomisine olan güvenini belirtmektedir.

HASANOĞLU Satış ve Pazarlama Müdürü Yıldırım Gürdal; 2017 yılına umutla baktığını ve GYODER önderliğinde yapılan ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasının sektörü daha da canlandıracağını belirterek, aynı zamanda hükümetin son dönemde açıkladığı tedbirlerin ve teşvik paketlerinin 2017 yılında hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi, ekonomik göstergelerin ve beklentilerin gerçekleşmesi ile birlikte, bu kampanyanın sektördeki hareketliliğin ilk adımı olacağını ifade etti.

HASANOĞLU ülke ekonomisine güven göstergesi olarak ‘Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye’ kampanyasında, kendi bünyesinde yapmış olduğu 120 Ay ve 240 Ay vade Farkı ile bu kampanyada yerini almaktadır.