HomeLogolar

Logo
Tarihçemiz

https://hasanoglugrup.com.tr/wp-content/uploads/2018/03/logo-2.png
https://hasanoglugrup.com.tr/wp-content/uploads/2018/03/hasanoglu-logo-3.png
https://hasanoglugrup.com.tr/wp-content/uploads/2018/07/hi-tarihce-1.png

Geride bıraktığımız 25 yılda HASANOĞLU olarak, birçok projeye imza attık. İmzamızı attığımız tüm projelerde logomuzu gururla kullandık.

İlk logomuzu belirlerken yer aldığımız sektörle özdeşleşmek adına markamızı faaliyet alanımızla ikonlaştırdık. İsmimizden aldığımız gücü logomuzla da bütünleştirmek adına “H” harfini, bina sembolü ile birlikte kullandık.

2000’li yılların başında yaptığımız yatırımlar ve Ar-Ge çalışmalarıyla sektörün öncü firmalardan biri konumuna yükseldik. Değişimin ve gelişimin takipçisi olarak bu dönemde logomuzu da yeniledik. Sektörde birçok alanda hizmet veren HASANOĞLU olarak ikonik bir logodan ziyade marka kimliğini öne çıkaran, kurumsal yapıyı betimleyen, keskin hatlara sahip tipografik bir logo tercih ettik. Dengenin ve uzlaştırıcılığın rengi olan grinin yanına milli değerlere olan bağlılığımızı temsilen kırmızı rengini ekledik.

Bugün geldiğimiz noktada HASANOĞLU olarak 25. yılımızda, markaların kalabalığından kurtulmak ve aile odağını güçlendirmek için modern ve sadelikten yana bir logoya geçtik. Uzun yıllar boyunca değişime ihtiyaç duyulmayacak bir logo geçişi gerçekleştirdiğimiz kanaatindeyiz. Harf aralıklarından, renk detaylarına en ince ayrıntısına kadar çalıştığımız logomuzda, modernlik ve sadeliği ön plana çıkarmak istedik.

İmza attığımız işlerimizin aynası olmasını istediğimiz logomuzun, bizi biz yapan değerler ve milli değerlerimiz ışığında tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımıza hayırlı olmasını dileriz.

Genel Merkez

Sizleri Genel Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Adres
Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Pazartürk Cad. BANU EVLERİ Sitesi, HASANOĞLU Genel Merkez Binası No: 39 BF/1 Başakşehir / İSTANBUL
Tel
(212) 669 84 90 – 91
E-Mail
info@hasanoglugrup.com.tr