Homeİnsan Kaynakları

https://hasanoglugrup.com.tr/wp-content/uploads/2018/05/insan-kaynaklari.jpg

Bize Katılın

HASANOĞLU olarak başarının insandan kaynaklandığını biliyoruz.

Büyük ve çok uluslu bir ailenin parçası olan bizler, hizmet ettiğimiz şirketinlerin ihtiyaçlarını karşılamada üstümüze düşen hayati rolün farkındayız. HASANOĞLU olarak kurumsal başarıya ancak; bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağını biliyoruz. Bu sebeple gücümüzün iç kaynağı olan çalışanlarımızın desteğine ve üretkenliğine her zaman güvenmekteyiz.

Bizler, başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikamız çerçevesinde kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlama hedefini benimsemekteyiz. Bu sebeple bizler çalışanlarımızın yaptığı her şeye değer katmak için gayret sarf ediyor, aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duyuyoruz.

HASANOĞLU’nda Kariyer Fırsatları

HASANOĞLU;
HASANOĞLU, tüm çalışanlarının değer katmak için gayret gösterdiği, büyük ve çok uluslu bir ailedir. Bu ailenin her bireyi çalıştığı HASANOĞLU’nun ihtiyaçlarını karşılamada üstüne düşen rolü yerine getirmekte ve diğer tüm aile üyelerinin haklarına ve itibarına saygı duymaktadır.

Genel Merkez

Sizleri Genel Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Adres
Bahçeşehir 2.Kısım Mah. Pazartürk Cad. Firuze Çarşı No:39 , BF
Başakşehir/İSTANBUL
Tel
(212) 669 84 90 – 91
E-Mail
info@hasanoglugrup.com.tr